Grow Taller Dynamics

افزایش قد ۱۰۰ درصد تضمینی با متد گروتالر داینامیک

Grow Taller Dynamics

مقدمه :

سلام این مطلب قصد داریم شما را با آخرین متد افرایش قد که تا مدت ها پیش در ایران ناشناخته بود آشنا کنیم. احتمالاً تا به حال در مورد این روش  شنیده‌اید و سایت‌های اجتماعی و تبلیغات را مشاهده کرده‌اید. در این پست در مورد اصول اولیه و هر آنچه برای از این طریق لازم است خواهیم خواند.

اما قبل از هر چیز لازم است یک مسأله را روشن کنیم: این روشی  نیست که ظرف یک هفته برای شما ۶ سانت افزایش داشته باشد. درست شما باید تلاش کنید تا بتوانید به موفقیت دست پیدا کنید.  بنابراین اگر تصور می‌کردید که به چیزی  برخورده‌اید که می‌تواند یک شبه شما را قد بلند  کند ، قضیه را اشتباه متوجه شده‌اید!

با این وجود، شما با پیروی از راهکارهایی که در این مجموعه پست‌ها در اختیار شما قرار می‌دهیم از همان ابتدای کار با قدرت وارد این عرصه خواهید شد و در مدت زمان کوتاهی می‌توانید از سایر رقبا پیشی بگیرید. اما در صورتی که فکر می‌کنید این روش برای شما مناسب نیست، کاملاً آزاد هستید تا همین الان از خواندن مطلب حاضر دست بردارید. ولی اگر به دنبال یک افزایش قد بدون استرس هستید که به زیبایی و اعتماد به نفس شما بیفزاید، به خواندن ادامه دهد.

برای شروع بهتر است با اصول ابتدایی بیشتر آشنا شوید و یک شناخت کلی از آن بدست آورید. پس در ادامه به بررسی این موضوع می‌پردازیم که افزایش قد با متدگروتالر داینامیک چیست و چه کاری انجام می‌دهد.

همه ما میدانیم بلند قد بودن یک شانس و امتیاز هست برای هر شخصی،شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به خاطر کوتاهی قد از کسی که دوستش داشتید جواب رد شنیدید(گاهی دلیل واقعی این پذیرفته نشدن برای شما مشخص نخواهد شد ولی اصولا مشخصات ظاهری و الخصوص قد یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب هست)یا شاید پیش بیاد بخاطر کوتاه قد بودن نتوانید در شغل که بهش علاقه دارید استخدام شوید،راستش جامعه ما جامعه ای که بیش از حد به تیپ و ظاهر افراد اهمیت میدهد در مورد درست یا نادرست بودنش من اینجا حرفی نمیزنم ولی فعلا اینگونه است.البته مختص ما هم نیست تو بقیه کشورهای جهان هم وضع به همین منوال هست.

 افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک چیست؟

این متد توسط دکتر فلیپ میلر ابداع شده ایشان فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و همچنین متخصص درمان های طبیعی است. این تمرینات ورزشی برای بعد از بسته شدن صفحات رشد در نظر گرفته شده است که موجب افزایش قد شما به میزان پنج تا دوازده سانتی متر می شود. تمرینات ورزشی این متد ضمن رفع مشکلات ستون فقرات به تدریج با افزایش ضخامت دیسک های غضروفی که بین ۲۵ مهره کمر قرار گرفته اند موجب افزایش قد می شود.به طور مثال وقتی که هر کدام از ۲۵ دیسک غضروفی ستون فقران به اندازه بیست و پنج صدم سانتی متر ضخیم تر گردد قد شما بیشتر از ۶ سانتی متر افزایش خواهد یافت. تمرینات ورزشی که برای شما در این بسته آموزشی به همراه فیلم های مربوط به تمام تمرینات ورزشی قرار داده شده است نتایج تحقیقات درباره بهترین روش های افزایش قد از طریق افزایش و تقویت دیسک های غضروفی ستون فقرات در چهار کشور آمریکا،فرانسه،کانادا و هند در طول چندین سال بر روی افراد مختلف در سنین مختلف و با جنسیت های متفاوت بوده است.

افزایش قد واقعی

 

افزایش قد با متد گروتالر داینامیک بعد از بلوغ از ۶ تا ۱۲ سانتیمتر

بیش ﺍﺯ ۹۵ % ﻣﺮﺩﻡ ﺑﯽﺁﻧﮑﻪ ﺧﺒﺮ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ ﻗﻮﺳﯽ ﺩﺭ ﺳﺘﻮﻥ ﻓﻘﺮﺍﺕ ﺧﻮﺩ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﻭ حتی ﻗﺴﻤﺖ ﮐﻤﺮ ﺁﻧﻬﺎ ﻧﯿﺰ ﺩﺍﺭﺍﯼ ﮔﻮﺩﯼ ﻭ ﻓﺮﻭ ﺭﻓﺘﮕﯽ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺣﺪ ﻃﺒﯿﻌﯽ ﻣﯽﺑﺎﺷﺪ . ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺷﯽ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺧﻤﯿﺪﮔﯽ را ﺩﺭ ﺳﺘﻮﻥ ﻓﻘﺮﺍﺕ ﻭ ﮔﻮﺩﯼ ﮐﻤﺮ ﺍﺿﺎﻓﻪ فرد ﺭﺍ ﺍﺯ ﺑﯿﻦ ﺑﺒﺮﺩ ﻭﮔﻮﺩﯼ ﮐﻤﺮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺣﺪ ﻃﺒﯿﻌﯽ ﺧﻮﺩ ﺑﺮﺳﺎﻧﺪ ، ۱۰۰ درصد ﺑﻪ ﻣﯿﺰﺍﻥ ﻗﺎﺑﻞ ﺗﻮﺟﻬﯽ ‏(ﺣﺪﺍﻗﻞ ۵ﺳﺎﻧﺘﯿﻤﺘﺮ ‏) ﻗﺪ ﺷﻤﺎ ﺑﻠﻨﺪﺗﺮ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺍﺯ ﻟﺤﺎﻅ ﭘﺰﺷﮑﯽ ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﻗﻄﻊ ﺗﺎﺋﯿﺪ ﺷﺪﻩ. ﭘﺲ ﺣﺪﺍﻗﻞ ۵ ﺳﺎﻧﺘﯿﻤﺘﺮ ﺭﺷﺪ ﻗﺪ ﺷﻤﺎ ﻓﺎﺭﻍ ﺍﺯ ﺳﻨﺘﺎﻥ ﺭﺥ ﻣﯽ ﺩﻫﺪ.در روش گرو تالر حرکاتی صدرصد موثر برای اصلاح گودی کمر گنجانده شده و شما با انجام آن تا حداقل ۵ تا ۱۲ سانتیمتر میتوانید به قدتان اضافه کنید.

روش گرو تالر موجب افزایش قد می شود

ستون فقرات در حدود ٣۵% یا بیشتر از قد ما را تشکیل می دهداین به این معنی است که رفع مشکلات وضعیتی ستون فقرات می تواند به افزایش قابل توجهی در قد ۵ تا ۱۲ سانتیمتر داشته باشد. دیسک های غضروفی در میان ٢۴ مهره قرار گرفتند و به محافظت ستون فقرات از ضربات و شوک های وارده مبادرت می نمایند. ضخامت دیسک ها در ارتباط مستقیم با درازی ستون فقرات قرار داشته و تاثیر مستقیم بر افزایش طول ستون فقرات دارد بالغ بر ٢۵ دیسک به طور کلی در میزان بلندی یا کوتاهی قد موثر می باشند. از آنجایی که دیسک های مذکور به صورت بافت های غضروفی غیر متصل هستند .از این روی آنها تحت تحریکات هورمون رشد،به طور دایم رشد می یابند.به طور کلی میشه گفت که با ضخیم تر شدن دیسک ها،طول ستون فقرات افزایش یافته و قد فرد بلند می گردد.به عنوان مثال اگر چنانچه هر دیسک تنها به میزان ٠/٢۵ سانتی متر ضخیم تر گردد قد شما معادل ۶/٢۵سانتیمتر افزایش می یابد.

این روش چگونه موجب افزایش طول سایر استخوانها می شود

هرگاه استخوانی تحت کشیدگی قرار گرفته و فرد از تغذیه مناسب برخوردار گردد فرایند تبدیل diaphysis به epiphsis رخ می دهد

غضروف در میان هر یک از استخوانهای بدن هر فرد قرار می گیرد.برخی از استخوانهای بدن انسان از استخوان با قاعده و برخی نیز از غضروف ساخته می شوند.
افزایش قد انسان تا حدود زیادی به افزایش درازی غضروف بستگی دارد.
انجام روزانه حرکات کششی مخصوص گرو تالر داینامیک به طور ویژه ای به افزایش مقاومت غضروف و تعدیل حرکات بدن و دستیابی به رشد اساسی استخوانها و افزایش متفاوت آنها منتهی می گردد.

با ترکیبی از حرکات یوگا و کششی،ماهیچه ها هماهنگی یافته،تقویت شده،رشد و توسعه می یابند که این خود به حفاظت از ستون فقرات و افزایش قد منجر می گردد.
در حالی که ماهیچه ها به نحوی شایسته رشد یافته ستون فقرات شروع به رشد کرده و به علت عدم تراکم ستون فقرات امتداد می یابد.
سپس با انجام صحیح و تکمیل حرکات،دیسک های ستون فقرات و همچنین غضروف که بازوها و پاها و ستون فقرات را در بر دارد به تدریج ضخیم تر می گردند تا این که قد بلندتر و متناسب تر گردد با نجام چنین حرکاتی از اثرات سودمندی نظیر افزایش قد تا ١٢ سانتیمتر برخوردار خواهید گردید.

سوالات رایج در مورد پکیج افزایش قد گرو تالر داینامیک

با بسته شدن صفحات رشد قد دیگر رشد نمیکند شما چطور مدعی هستید با متد گرو تالر داینامیک رشد قد بعد از بسته شدن صفحات رشد امکانپذیر است؟

بله این درست است که با بسته شدن صفحات رشد افزایش قد هم متوقف میشود،ولی روش گرو تالر داینامیک هیچ ربطی به صفحات رشد ندارد در حقیقت این روش با اصلاح مشکلات وضعیتی ستون فقرات و همچنین ضخیم تر کردن دیسک های میان مهره ای و تاثیر بر روی غضروفهای میان استخوانهای تمام نقاط بدن باعث افزایش قد می شود.

این متد برای چه سنی مناسب است؟

این روش برای تمام کسانی که در محدوده سنی ١٠تا ۴٠سال هستند موثر است.

آیا تضمینی وجود دارد،اگر جواب نگرفتیم چه؟

بله عودت کامل وجه درصورت عدم نتیجه پس از حداقل ۶۰ روز.

مدت تمرینات برنامه چند روز در هفته و چند ساعت در روز است؟

تمرینات هر روز به استثنا جمعه ها انجام میشود و معمولا نیم ساعت طول می کشد.

آیا رشد در استخوانها صورت میگرد یا فقط با اصلاح ستون فقرات باعث افزایش قد میشود؟

همان گونه که توضیح داده شده حرکات با تاثیر بر روی غضروفهای بین استخوانی باعث افزایش طول آنها میشود.

آیا بسته و پی دی اف ها موجود در پکیج گرو تالر داینامیک در هر موبایلی یا رایانه شخصی اجرا میشود؟

بله،در تمام گوشیهای وتبلتهای هوشمند اندروید و آی او اس و کامپیوتر شخصی قابل اجرا است

تفاوت این تمرینات ورزشی با محصولات افزایش قد چیست؟

هیچ  دارویی وجود ندارد که پس از پایان سن رشد بتواند قد شما را افزایش دهد و هر آنچه از طریق تبلیغات مشاهده می کنید صرفا یک تبلیغ است و هیچ اثری بر رشد قد شما نخواهد داشت. تنها راه علمی اثبات شده برای افزایش قد پس از بسته شدن صفحات رشد افزایش طول کمر(ستون فقرات)است.جالب است بدانید که ستون فقرات ۳۵ درصد از کل طول بدن شما را تشکیل می دهند.

این روش افزایش قد برای چه سنینی قابل اجراست؟

این روش در افراد ده تا چهل ساله نتایج مطلوب و کاملی داشته است هر چند بقیه افراد نیز می توانند برای اصلاح گودی کمر،لودروز و اسکوکیوز از آن استفاده کنند.

مدت استفاده برای دیدن اولین نتایج چند روز است؟

شما پس از سی روز اولین نتایج را مشاهده می کنید اما برای دستیابی به بیشترین میزان رشد لازم است به مدت شش ماه برنامه ورزشی را ادامه دهید.

آیا مصرف قرص های افزایش قد همراه با برنامه ورزشی موجب اثر گذاری بهتر می شود؟

خیر-این قرص ها صرفا تبلیغاتی هستند و در صورتی هم که صحت داشته باشند کارایی و محل اثرگذاری این برنامه با تمام قرص ها و روش های افزایش قد متفاوت است.

آیا محصول شما دارای گارانتی می باشد؟

بله-در صورتی که قد شما بعد از انجام تمرینات در مدت مشخص شده بیشتر نشد تمام وجه پرداختی شما مسترد می گردد.

 آیا عمل کردن به برنامه این پکیج عوارضی هم دارد؟

قطعا پاسخ منفی است. حرکات کششی این پکیج علاوه بر افزایش قد عیوب ستون فقرات شما را هم اصلاح می کند و این تمرینات ورزشی غیر از افزایش قد برای اصلاح مشکلات کمر و ستون فقرات مناسب هم هستند.

آیا برای خرید این محصول احتیاج به وارد کردن آدرس پستی و مشخصاتم هست؟

خیر-این بسته به صورت آنلاین قابل دریافت است و فقط از شما مشخصات ایمیل و شماره موبایل خواسته می شود و پس از پرداخت لینک دانلود محصول برایتان نمایش داده خواهد شد.

رشد قد

در بسته چه فایل هایی موجود است ؟

 • کتاب انگلیسی
 • ترجمه فارسی و تصویری کتاب
 • راهنمای انجام تمرینات
 خرید و دانلود بسته
 • قیمت نسخه خارجی ۱/۴۵۰/۰۰۰ ت فقط : ۵۹۰۰۰ تومان
 • تحویل لینک و رسید خرید بصورت آنی و سیستمی است.

پشتیبانی خرید :


افزایش قد

274 دیدگاه

 1. حمیدرضا نادری

  با سلام.من خرید پک افزایش قد را انجام دادم شماره پیگیری هم برای من ارسال شد اما در جیمیلم پک را دریافت نکردم.منتظر دریافتشم ممنون میشم برام ارسال کنین

  • مدیر سایت

   سلام ایمیلی که اینجا وارد کرده اید اشتباه است
   لطفا آدرس صحیح ایمیل خود را بطور دقیق ارسال کنید

   • علیرضا

    سلام ببخشید این روش ها به قسمت های دیگه بدن آسیب نمی رسونه

    • مدیر سایت

     قطعا پاسخ منفی است. حرکات کششی این پکیج علاوه بر افزایش قد عیوب ستون فقرات شما را هم اصلاح می کند و این تمرینات ورزشی غیر از افزایش قد برای اصلاح مشکلات کمر و ستون فقرات مناسب هم هستند.

   • زهرا برزگر

    سلام امکانش هست برام از طریق تلگرام روی گوشیم بفرستید gmail من قفل شده

    • مدیر سایت

     سلام ، تلگرام نداریم لطفا یک جی میل دیگر ارائه دهید.

   • علیرضا مدهونی

    سلام خسته نباشین من فکر کنم این پکیجتون رو خریدم و دارمش فقط برای اینکه مطمئن بشم میشه لطف کنین پکیجو بفرستم ببینین درسته یا ن؟؟؟

    • مدیر سایت

     سلام ، سلامت باشید فایل خودرا به ایمیل سایت ارسال کنید تا پاسخ شما داده شود.

  • سحر

   سلام من امروز پکیج خرید کردم ولی فیلم آموزشی نداشت، درسته؟

   • مدیر سایت

    با سلام ، درست است و پک کتاب PDF با نمایش حالت حرکات بصورت تصویر ، به همراه توضیحات است.

 2. رضا قربان زاده

  سلام منم تازه سایتتون دیدم اما مشتاقم که بصورت تلگرامی خریداری کنم چرا که ایمیل واسش تبلیغات و پست های بی معنی زیاد میاد و منم اونو بررسی نمیکنم لطفا به شمارم شما یه پیام‌بدین ۰۹۳۷***۰۷۰۸
  باتشکر

  • مدیر سایت

   باسلام و احترام
   با عرض پوزش فروش تلگرامی نداریم و بعد از پرداخت آنلاین لینک نمایان و به ایمیل کاربر ارسال می شود
   طرح برتر هیچگونه تبلیغاتی به ایمیل کاربر ارسال نخواهد کرد
   موفق باشید

   • حسین

    سلام من میتونم ادرس جیمیل بهتون بدم عایا یا حتما فقط باید ایمیل باشه؟

    • مدیر سایت

     سلام ، جی میل همان ایمیل است فرقی ندارد.

 3. علی

  سلام من می خواستم بسته درامد زیر ۳۰ دقیقه رو بخرم ولی خرید امکان پذیر نیست میشه راهنمایی کنین.

  • مدیر سایت

   سلام
   از این سایت تهیه فرمایید.
   http://edaramad.com/

   • محمد

    سلام ببخشی چطوری میشه از طریق تلگرام با شما در ارتباط بود بعد از خرید

    • مدیر سایت

     سلام ارتباط با ما از طریق سایت و ایمیل است.

 4. محمد خندان

  سلام
  پس چرا بسته کسب درآمد روزانه یک میلیون تومان فروخته نمیشه من خیلی علاقمند هستم این پکیج رو خریداری کنم
  لطفا دباره فروشش رو فعال کنید

  • ارمین

   از سایت edaramad.com بخر

   • سبحان افشاری پور

    لطفا رسیدگی کنید،من پول پرداخت کردم فقط یک پی دی اف اومده،فیلم و کتاب هیچی نیست

    • مدیر سایت

     سلام

     پی دی اف ها همان کتاب های الکترونیک هستند و فایل را درست دریافت کرده اید محتوای بسته حاوی : راهنما – ترجمه تمرینات کتاب و کتاب انگلیسی است که همه pdf هستند.

 5. مازی

  سلام جناب خسته نباشین،من پکیج افزایش قدتون خریدم ،ولی این فقط چن تا فیلم و ی پی دی اف برنامه غذایی هس،ن کتاب فارسی،ن انگلیسی،ن روش توضیچ چگونگی انجام حرکات…؟؟
  من باید چیکار کنم؟الان؟
  در ضمن فایل ۹۴ مگ بود

  • مدیر سایت

   سلام ، توی آپدیت جدید کتاب انگلیسی حذف شد و متد تمریتات ویدیوها است.
   موفق باشید
   دوستان گرامی برای ارسال درخواست پشتیبانی از ایمیل سایت استفاده کنید.

 6. مستانه

  دخترم دوازده سالشه دیشب عکس مچ دستشو به دکتر نشان دادم و گفتند ۹۵% صفحات استخوانی بسته شده و سن استخوانیش پانزده ساله است ایا الان این ورزش را شروع کند یا بعد بسته شدن

  • مدیر سایت

   سلام ، بهتره با دکترشون مشورت کنید.

 7. Mohammad

  سلام من برنامه تو گوشيم اجرا نمي شه بايد چيكار كنم

  • مدیر سایت

   سلام با ایمیل [email protected] تماس بگیرید و مشکلتون رو دقیق شرح بدید تا راهنمایی بشید.

 8. mohadese

  من خریدم این بسترو اما موقع دانلود اصلا دانلودش نمیکنه اصلا هیچی نمیاره گوشیم ای او اس هستش؟؟؟چیشد،؟سرکاری بود یا چی؟

  • مدیر سایت

   سلام
   گوشی ها و تبلت های آی او اس امکان دانلود را به کاربر نمی دهند لطفا از یک گوشی اندرویدی یا کامپیوتر استفاده کنید.
   لینک برای دانلود در سیستم دیگر به ایمیل شما ارسال شد.

  • فرهاد

   برنامه document رو دانلود كنيد روي اون اجرا ميشه

 9. فردین وکیلی

  سلام باتشکر از مدیریت محترم سایت من پکیج افزایش قدرو ازشماخریدم .فقط سوالی که دارم اینکه هرتمرین روچندبارانجام بدیم؟چون ویدیوها به زبان انگلیسی هستش بنده متوجه صحبتهای مربی نمیشم،ممنون میشم راجع به سوالم راهنماییم کنید.باتشکر وارزوی موفقیت برای شما

  • مدیر سایت

   سلام تمرین ها روزانه یکبار صورت می گیرد و معمولا ۱ ساعت طول می کشد ، جمعه ها راهم استراحت کنید.

 10. سيدمحمدكراماتي

  سلام وقت بخير بسته اموزشي رو خريد كردم ولي اجرا نميشه نه روي تبلت نه لب تاب بايد چكار كنم لطفا شماره تلفن پشتيباني رو بزارين

  • سيدمحمدكراماتي

   سلام اطلاع ندادين دانلود ميشه اجرا نميشه

   • مدیر سایت

    سلام
    لطفا با ایمیل پشتیبانی [email protected] تماس بگیرید و توضیح دهید کدوم بسته سایت را خرید کردید و چه اروری برای بازکردن دریافت می کنید تا کامل راهنمایی بشید.
    باتشکر

 11. محمد

  سلام و درود
  ببخشید انجام تمرینات این پکیج به تنهایی کفایت میکند و تاثیر میگذارد وبعد از خرید این پکیج باید چه وسایلی رو تهیه کنیم ممنون میشم جواب بدید سپاس

  • مدیر سایت

   با سلام و احترام ، بله ، وسیله خاصی ضرورت ندارد.

 12. محمد

  زمان پاسخ گویی چه ساعتی هست؟؟؟

 13. علیرضا

  سلام من بسته رو خریدم چرا برام نیومد چقدر طول می کشه بسته ۲۵ تومنی هم خریدم

  • مدیر سایت

   سلام با ایمیل شما خریدی یافت نشد
   – اگر آدرس ایمیل شما صحیح نیست آدرسی که موقع خ‌رید وارد کرده اید را ارسال کنید
   – اگر تراکنش شما ناموفق بوده است وجه بصورت خودکار به حساب شما بازگشت داده میشود.

 14. نفیسه

  سلام من این فایلو خریدم پولشو هم پرداخت کردم ولی نمیتونم دانلود کنم

  • مدیر سایت

   سلام ، آدرس ایمیلتان را اشتباه وارد کرده اید ، لینک دانلود به ایمیلی که در این دیدگاه واردکردید ارسال شد.

   • نفیسه

    میشه از تلگرام بفرستین واسم چون اگه چک کنین بنام طاهری من پول واریز کردم

    • مدیر سایت

     بله شما خرید انجام دادید ، اطلاعات تلگرامتون رو بدید براتون میفرستیم.

 15. Hasan

  سلام من پكيج رو خريدم اما فايل باز نميشه بايد چيكار كنم ؟؟

  • مدیر سایت

   سلام ، فایل zip را با نرم افزار winrar باز کنید.

 16. مدیر سایت

  سلام ، در نسخه جدید ویدیو ها حذف شده و کتاب پی دی اف که همراه توضیح حرکات است ارائه شده.

  • فرهاد

   خب كاش نسخه جديدو ميداديد به ما واقعا چيزي ازش متوجه نميشم

   • مدیر سایت

    سلام لینک دانلود نسخه جدید به ایمیلتان ارسال شد.

 17. مجید

  سلام.لطفا بگین این پک به صورت کتاب خوبه یا ویدیو؟همچنین تجهیزات خاصی هم باید برای حرکات بخریم یا نه؟

  • مدیر سایت

   سلام ، پک کتاب است وسیله خاصی ضروری نیست

 18. سهیل

  سلام من پک افزایش قد رو ازتون خریدم ولی فقط یه کتاب انگیلیسی و یه ترجمه توشه و نه فیلم اموزشی داره نه برنامه غذایی و نه هیچکدوم از اون چیزایی ک گفتید!
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مدیر سایت

   سلام ، آپدیت جدید فیلم ندارد ، اگه بسته قدیمی رو هم میخواهید ایمیل ارسال کنید تا لینک دانلود برای شما ارسال بشه ، ولی بهتره از همین نسخه استفاده کنید چون همه چیز و حرکات دقیق بیان شده.

 19. علی

  سلام ببخشید من فایل خریداری کردم ولی لینک دانلود فرستادە نشد ایمیلم هم نشد؟

  • مدیر سایت

   سلام

   خطای تایپی رخ داده و ادرس ایمیل خود را بجای gmail.com اشتباها gimal.com وارد کردید. لینک دانلود برای شما ایمیل می شود.

 20. علی

  سلام‌ دوست عزیز من خریدم محصولو پرداخت کردم
  نوشت پرداخت با موفقیت
  بعد سریع رفت و نوشت با خطا مواجه شد
  پول کم کرد فکر کنم
  داستان چیه

  • مدیر سایت

   سلام ، درگاه تراکنشی با ایمیل شما ثبت نکرده است و تراکنش های شما ناموفق است درصورت کسر وجه باید اصلاحیه بخورد.

 21. امین

  سلام وقتتون بخیر
  میشه در مورد محتویات بسته توضیح بدید؟
  منظورم نوع فایلها و تعدادشونه و این ک آیا برنامه غذایی هم داره یا ن؟
  ممنون🙏

  • مدیر سایت

   باسلام و احترام ، فایلها بصورت کتاب تصویری است با تعداد حرکات و ست ها که برای هر حرکت مشخص شده و برنامه ی غذایی ندارد.

 22. سارا

  سلام ببخشيد اين پك افزايش قد ايا براي كسايي كه سن رشد گذشته تاثير داره من ٣٢ سالمه؟ من كه فك نميكنم ولي شايد به امتحان كردنش بي ارزه

  • مدیر سایت

   سلام ، بله کاری به سن رشد نداره می توانید استفاده کنید.

 23. ملیکا

  من ۳روزه که شروع کردم و تو قسمت هفته اولم
  ولی بیشتر از یه ربع طول نمیکشه اینکه نوشتین یه ساعت طول میکشه
  باید یه ساعت بشه حتما????

  • مدیر سایت

   سلام ، طبق برنامه انجام بدید زمانش مشکلی نداره

 24. با عرض سلام میشه از طریق کارت به کارت خرید کرد
  ومیشه بگین حجم این محصول چقدر است
  و این محصول واسه چه مدت است و تا کی از این محصول باید استفاده کرد .
  مدت طول درمان هشت ماه .
  ممنون میشم جواب بدین.

  • مدیر سایت

   سلام ، فروش محصولات بصورت آنلاین است ، مدت زمان کامل دوره ۶ ماه است ، محصول کتاب پی دی اف است و به راحتی دانلود می شود.

 25. نسیم

  سلام این پکیج روی کدوم قسمت بدن کارمیکنه؟ بالتنه رو بلندمی کنه یا پایین تنه؟ حدود چندسانت؟

 26. اورام

  باسلام اين نرم افزار شما قابليت نصب روي گوشي ايفون رو هم داره

 27. Mahdi

  باعرض سلام وخسته نباشید.این تمرین های هفته ۱تا۳،تمرین ۱و۲و۳و۴و۵ بایدپاهامودراز کنم یابایدمثل عکس خم کنم وتمریناروانجام بدم.

  • مدیر سایت

   سلام ، مطابق تصویر پاهای خود را خم کنید و درجهت مشخص شده انجام بدید.

 28. سلام خسته نباشید لطفا لینک دانلود را به ایمیل من ارسال کنید

  • مدیر سایت

   سلام و ممنون از شما
   لینک دانلود به ایمیل شما ارسال شد.

 29. مهدی

  سلام من پکیج افزایش قد رو امروز ازسایت شما خریداری کردم واقعا جواب میده؟

 30. مدیر سایت

  سلام ، فایل فشرده را با نرم افزار RAR اکسترکت کنید.

 31. ملیکا

  سلام خسته نباشيد من برنامه افزايش قد و خريدمش بعد تو برنامه نوشته صبح و شب من فقط يك بار در روز انجام بدم نتيجه نميبينم???

  • مدیر سایت

   سلام ، این به معنام عدم تاثیر نیست اما بهتره طبق برنامه انجام شود.

 32. poone ghanbari

  سلام.من این پکیجو خریدم.ولی فیلمهای آموزشی ارسال نشده

  • مدیر سایت

   سلام ، لینک دانلود و فایلها در یک ایمیل پیوست شد و برایتان ارسال شد. (فیلم ندارد تمرین ها بصورت PDF است)

 33. محمد هادی

  سلام من میخوام پکو بخرم هی میزنه کد امنیت اشتباه
  میشه کارت به کارت کنم واسم از تلگرام بفرستین؟به شمارم
  از ایمیل اینا سردرنمیارم ممنون میشم جواب بدین

  • مدیر سایت

   سلام ، کد امنیتی را مطابق تصویر نمایش داده شده وارد کنید ، اعداد و کیبورد باید لاتین باشد.

 34. کسری

  باسلام ببخشید من این بسته رو گرفتم فقط شامل کتاب میشه درسته فیلم تصویری
  که نداره؟

  • مدیر سایت

   سلام ، بله شامل کتاب است.

 35. کسری

  ببخشید میشه شفاف تر توضیح بدید که
  دقیقا روز اول باید چند تا از تمرین ها رو انجام بدیم

  • مدیر سایت

   سلام ، برای شروع ابتدا باید تمرینات هفته ١ تا ٣را انجام بدید از صفحه ی ۲ تا ۵ است.

 36. روژي

  سلام،چجوري ميتونم از طريف تلگرام پول رو كارت به كارت بكنم؟

  • مدیر سایت

   سلام ، فروش تلگرامی نداریم.

 37. علی

  با سلام.میشه بگید آیا بعد از افزایش قد انجام ورزش های سنگین میتونه قد رو به حالت اول برگردونه؟؟
  با تشکر.

 38. محمد هادی حیدرزاده

  سلام خسته نباشید
  جناب الان تو راهنما زده اول تمرینات ۱تا۳ بعد ۴تا۶ اضافه کنید
  بعد من از طریق تلگرام پرسیدن گفتن اول تمرینات ۱تآ۳ از صفحه تو تا ۵
  الان من از کجا بدونم تمرین ۴تا۶ از چه صفحی تا چ صفحه ایه
  میشه اینو کامل تااخر توضیح بدین منم دیگ مزاحم نشم
  ممنون میشم

  • مدیر سایت

   سلام و ممنون از شما
   هر بخش در کتاب مشخص شده است مثلا از صفحه ی پنجم “هفته ی ۴ تا ۶ شروع می شود و پایان آن صفحه ی ۹ است و درآن صفحه هفته ی جدیدی شروع می شود پس آنجا آن بخش تمام شده است و هفته های جدید شروع می شود و هفته ها تیتر زده شده است.

 39. مدیر سایت

  سلام ، لینک دانلود به ایمیل شما ارسال شد.

 40. نارين

  سلام من يه سؤال داشتم گفتم من ايميلم مشكل داره باز نميشه اگه بخوام اين بسته رو بخرم بايد چي كاركنم

  • مدیر سایت

   سلام ، بعد از پرداخت مستقیم دانلود کنید یا ایمیلتونو عوض کنید.

 41. نارين

  بعداز پرداخت مستقيم از كجا دانلودش كنم لطف كنيد راهنمايي كنيد

 42. نارين

  ببخشيد بعداز دانلود مستقيم مگه به ايميلم نمياد يعني لازم نيست ايميلم رو باز كنم ديگه

  • مدیر سایت

   اگر بعد از پرداخت همانجا دانلود کنید و فایل را ذخیره کنید دیگر نیازی به لینک موجود در ایمیل ندارید.

 43. رها

  سلام ببخشید من الان برنامه رو دانلود کردم ولی من فایل تصویریشو میخوام شرایط پرداخت اون چجوریه؟

 44. مرضیه

  سلام. همه محتوا ترجمه شده اند؟ بدون فیلم ۲۰ تومن؟ با فیلم چی؟

  • مدیر سایت

   سلام ، تمرینات ترجمه شده است ، و حرکات با تصویر و همراه توضیحات است ، ویدیو درصورت درخواست رایگان است.

 45. يسرا صفيعي

  سلام ،ببخشيد من پرداخت كردم لينك دانلود تون خاليه؟😳

  • مدیر سایت

   سلام
   فایل خالی نیست
   حجم فایل ۵ مگابایت است ، باید در کامپیوتر یا گوشی اندرویدی دانلود کنید و با نرم افزار RAR اجرا کنید.

 46. محمدرضا

  سلام وقت بخیر ببخشید یه سوال داشتم بعد از خرید پکیج باید برای انجام تمرین باید وسایل یا تجهیزات دیگه خریداری کنیم یا تجهیزاتی که تو باشگاه های بدن سازی موجود هست کفایت میکنه؟؟؟ ممنون میشم پاسخ بدید مرسی

  • مدیر سایت

   سلام ، لازم به خرید تجهیزات نیست.

 47. سام

  سلام
  حتما باید لینک دانلود رو ب ایمیل بفرستید؟ تو تلگرام نمیشه بفرستین؟

  • مدیر سایت

   پس از خرید لینک دانلود نمایان و یک نسخه خرید بطور خودکار ایمیل می شود.

 48. محمدی

  سلام ببخشید تمرینات هفته اول تا سوم باید روزی دوبار انجام بدیم

 49. روژي

  سلام من بسته تونو خريد،يه جا نوشه تمرينات هفته ٤تا٦ بعد از پايان هفته سوم به تمرينات قبل اضافه كنيد،متوجه نشدم،يعني بايد تو هفته ٤تا ٦ دوباره تمرينات ١تا٣رو هم با هفته ٤تا٦ انجام بديم؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد

  • مدیر سایت

   سلام مرحله ی اول انجام تمرینات هفته ۱ تا ۳ است

   ‌پس از پایان هفته ۱ تا ۳ هفته ی ۴ تا ۶ را به قبلی اضاف کنید یعنی باید هفته ۱ تا ۶ را انجام بدهید.

   وقتی وارد هفته ی ۷ تا ۹ شدید باید هفته ی ۴ تا ۶ راهم انجام بدهید ولی هفته ی ۱ تا ۳ آن موقع لازم نیست

   با این توضیحات راهنما را دقیق بخوانید همه چیز را متوجه می شوید.

 50. sirhdi

  سلام
  من خريداري كردم ولي فقطpdfاصلي و راهنما و ترجمه كتاب توش هست
  خواستم بدونم ويديوها كجاست؟!
  اونارو بايد از كجا بگيرم؟!

  • مدیر سایت

   سلام ، لینک دانلود به ایمیل شما ارسال شد.

 51. يسرا صفيعي

  سلام ،اين مطالبي كه ارسال كردين ترجمه كامل كتاب نيست و يه سري از ورزشهاست و ديگه اينكه تو اون كناب يه قوص معرفي كرده اون چي؟

  • مدیر سایت

   سلام ، تمرینات کتاب و راهنمای استفاده فارسی و ترجمه شده است ، این برنامه نیاز به مکمل یا رژیم غذایی ندارد ، درصورت تمایل می توانید از کلسیم و زینک استفاده کنید.

 52. سلام من ۱۷.۵ سال دارم و محصول را خریداری کردم و هنوز حرکات رو انجام ندادم چون کنکور دارم وقت کافی برای انجام این حرکات ندارم اگه دو ماه دیگه این حرکات رو انجام بدم تاخیر دو ماهه چقد در افزایش قد میتونه تاثیر داشته باشه

 53. مريم عسكري

  من خريداري كردم چرا ارسال نشد فايلتون
  هزينه هم كم شد

  • مدیر سایت

   سلام ، آدرس ایمیل www ندارد اما شما www وارد کرده اید بنابرین ایمیل شما اشتباه بوده و چیزی دریافت نکرده اید ، لینک و فایلها برایتان ایمیل شد.

 54. ماجد

  سلام .حدود ۲سال ستون فقرات ضعیف شده .درد سیاتیک درد گردن وارتروز کمر دارم ایا با این بسته افزایش قد علاوه بر قد بلندی که خواهانش هستم ایا غضروف ستون فقرات اصلاح میشن وسیاتیک برطرف میشود

 55. محمد هادی

  سلام خسته نباشید ببخشید میشه یه بار دیگر این pdf برام بفرستین؟؟چون من رمم سوخت بعد رفتم تو امیل اونم زده فقط ۵روز میتونم!الانم از ۵ روز گذشته میشه دوباره امیل کنید ممنون میشم
  ادرس ایمیل***

  • مدیر سایت

   باسلام و احترام ، فایلها ایمیل شد.

 56. میشه لطفا جواب بدید من تو اجرای ورزش ها مشکل دارم اگه ویدیو داره هزینه اش چه قدر میشه

  • مدیر سایت

   سلام ، ما یک نسخه ی ویدیویی داریم و رایگان است اما مربوط به نسخه فعلی سایت نیست.

   • میشه واسم بفرستین خیلی ممنون

    • مدیر سایت

     به پشتیبانی ایمیل ارسال کنید.

 57. ببخشید که من پشت سر هم سوال میپرسم همه ی هفته ها باید تمرینات رو هر روز دو بار تکرار کنیم یا فقط هفته ی ۱ تا۳ رو باید در روز دو بار اجرا کنیم و دیگه اینکه مثلا برای اجرای هفته های ۷ تا ۹ باید هفته ی ۱ تا ۶ رو تکرار کنیم یا تکرار هفته ی ۴تا ۶ کافیه؟ خیلی ممنون میشم جواب بدید

  • مدیر سایت

   سلام ،سوالات شما چند کامنت بالاتر توضیح داده شده. روزانه دو بار.

 58. ستایش

  سلام من یک سانت افزایش قد داشتم !!! ۱ماه و خورده ای شد انجام دادم خیلی خوشحالم

 59. محمد هادی

  سلام داداش این ایمل که کردین اکمد ولی فقط PDF اومد کلیپ نیومد
  ینی رو لینک زدم PDF ها دان شدن
  شرمنده ها…میشه امیل کنید

  • مدیر سایت

   سلام
   به ایمیل پشتیبانی درخواست ارسال کنید.

 60. ستار

  سلام ببخشید هیچ راه دیگه ای واسه خرید وجود ندارد؟؟
  من خیلی از این جیمیل و اینا سردرنمیارم.

 61. ستار

  اگه راه دیگه ای واسه خرید نیست.ببینید با استفاده از این جیمیل من میتونم خریداری کنم؟؟؟

 62. امیر علی

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما
  من این محصول رو خریداری کردم و بر اساس تحقیقاتم به موثر بودنشون شکی ندارم ولی سوالم اینجاست که آیا ۱۲ سانتی متر افزایش تنها در صورت وجود عارضه ای در ستون فقرات که باعث کوتاهی اون شده باشه قابل دستیابیه یا تنها در صورت انجام مداوم تمرینات و در حالت عادی هم میشه بهش رسید؟ و اینکه بعد از ۶ ماه که دوره تمرینات تمام شد دیگه نباید ادامه بدیم یا اینکه میشه همچنان به صورت مستمر ادامه داد تا باعث تاثیر بیشتری بشه؟

  • مدیر سایت

   سلام

   حداکثر ۶ الی ۸ ماه
   و در توضیحات روش افزایش قد ذکر شده است.

 63. المیرا حقیقت نژاد

  سلام ببخشید بسته رو ۳هفته پیش گرفتم پاک شده میشه ایمیل کنید برام

  • مدیر سایت

   سلام ، لینک دانلود ایمیل شد.

 64. محمدی

  سلام خسته نباشید منم سه هفته پیش محصولتون خریداری کردم ولی فیلم دریافت نکردم میشه لطف کنید فیلم ها رو هم برام بفرستید با تشکر

  • مدیر سایت

   سلام
   متد ویدیویی برای خریداران بسته رایگان است ، اما برای دریافت آنها باید ایمیل ارسال کنید.

 65. Sir.H

  سلام خدمت شما
  واقعا ممنونم؛بعد از سه هفته۱/۵سانت افزايش قد داشتم
  فوق العادس،بازم متشكرم ♥️

 66. علی

  سلام. من میخواهم محصولتون رو خریداری کنم ولی یه سوال خیلی مهم برام پیش اومده,چون با با حرکات کششی ستون فقرات دراز میشه آیا انجام ورزش های بدنسازی یا وزنه برداربری که پرس توشون زیاده میتونه ستون فقراتو به حالت اولش برگردونه؟؟؟؟خواهش میکنم جواب بدید.

  • مدیر سایت

   سلام ، افزایش قد با متد گروتالر داینامیک دائمی است.

 67. مهدی

  سلام من ۲۱سالمه دو ماه دیگه ۲۲ساله میشم میتونم حداقل ۵سانتی متر رو قدم اثر بذاره

  • مدیر سایت

   سلام ، امیدوارم به قد ایده آل خود برسید.

 68. ماريا

  سلام ببخشيد اين تمرينات رو دو بار در روز انجام بدم يا روزي يه بار كافيه؟؟؟؟؟بعدش بايد قرص بخورم تاثيرش بيشتر بشه لازمه حتما بخورم؟؟اگر لازمه وتاثير داره براي من كه ٣١سالمه اسمش چيه ؟؟

  • مدیر سایت

   سلام ، اصلا لازم نیست چیزی مصرف کنید.

 69. ماريا

  سلام خسته نباشيد ببخشيد بايد اين تمرينات رو در دو نوبت در روز انجام بديم يا روزي يك نوبت كافيه؟؟؟؟؟؟؟

  • مدیر سایت

   سلام ، مطابق توضیحات روزانه دو نوبت.

 70. لطفا میشه زودتر پاسخ بدهید چون میخوام سری دوم ورزش ها رو انجام بدم ولی نمیدونم روزی چن بار انجامشون بدم

  • مدیر سایت

   سلام ، همونطور مطابق توضیحات کتاب باید روزانه ۲ بار انجام بدید.

 71. سلام خسته نباشید من هر چی میزنم برا خرید برنامه افزایش قد میگ مسیری یافت نشد

  • مدیر سایت

   سلام دوست عزیز ، مشکل رفع شد.

 72. Sajjad

  با سلام
  من ۳۲ سال دارم قد ۱۶۵ سانت . اما سئوال من اینه آیا غیر از پکیج آموزشی شما خرید وسایل و امکانات دیگری مانند باشگاهها نیاز است یا نه ؟ در ضمن کمی پوکی استخوان هم دارم . آیا استفاده از این متد برای من فایده دارد ؟
  اگر پاسخ دهید ممنون میشم .

  • مدیر سایت

   باسلام ؛ وسایل و امکانات خاصی ضرورت ندارد و در مورد پوکی استخوان با پزشک خود یا پزشکان آنلاین مطرح کنید چون ممکن است با توجه به شرایط شما عوارض داشته باشد.

 73. مینا

  سلام وقت بخیر . ببخشید اگه ب کارتون مطمئن هستید چرا یه شماره تلفن و ادرس ندارید ؟

  • مدیر سایت

   سلام ، تقریبا ۹۹ درصد فروشگاه های فایل شماره تماس ندارند ، پشتیبانی تلفنی صورت نمیگیرد و شما هزینه ای برای پشتیبانی پرداخت نمی کنید چون اگر قرار باشد روزها ده ها تماس را پاسخگو باشیم و تمام وقت خود را صرف این موضوع کنیم باید تعرفه بسته هم مسلما چندین برابر تعرفه فعلی باشد ،ما نظرات و سوالات متداول کاربران را طی چندین ماه در سایت قرار دادیم و می توانید از قسمت نظرات و سوالات متداول ، پاسخ اکثر پرسش های خود را دریافت کنید ،،، پشتیبانی خریداران از طریق فرم های سایت و ایمیل در مدت زمان کمی صورت می گیرد ، موفق باشید.

 74. رامين

  با سلام من چند تا سوال داشتم لطفا راهنمايي كنيد ببخشيد بين تمرين ها چقد بايد استراحت كرد ؟؟؟؟بعدش اگه پيش بياد نصفي از تمرينات رو انجام داد وچيزي پيش بياد نتوني بقيه شو انجام داد بقيه شو بعدا ولي همان روز انجام داد درسته يا دوباره بايد از اول انجام داد لطفا راهنمايي كنيد

  • مدیر سایت

   سلام ، باید ست ها را درهمان نوبت انجام دهید.

 75. گلي

  با سلام من اين پكيج رو خريداري كردم اما فيلمي براي من ارسال نشد فقط pdf چند تا تمرين بود

  • مدیر سایت

   باسلام ، فیلم شامل پک نیست و پک کامل را دریافت کردید.

 76. رضا

  سلام من خريد كردم ولي لينك دانلود هنوز براي من نيومده

  • مدیر سایت

   باسلام و احترام
   لینک دانلود ایمیل شد.

 77. امیر

  باسلام وخسته نباشید،میخواستم بدونم تمرین هارو در همه روز های هفته باید انجام بدم یا فقط یک روز در هفته؟

  • مدیر سایت

   سلام ، سلامت باشید ، تمرین هارا باید هرروز انجام دهید و یک روز را هم در هفته استراحت کنید.

 78. سلام خسته نباشید.من چن روزی هست که ورزش ها رو انجام میدم ماهیچه پام گرفته. این حالت طبیعیه یا اینکه ممکن هست که من تمرینات رو اشتباه انجام داده باشم؟؟

 79. امير

  سلام من پكيج و خريداري كردم اما لينك برام ارسال نشد ممنون ميشم پيگيري كنيد

  • مدیر سایت

   سلام ، لینک دانلود برای شما ایمیل شد.

 80. مرجان

  سلام ببخشيد من فيلم اين تمرينات رو ميخواستم ولي ايميلم باز نميشه چه جوري اين فيلم رو دريافت كنم ؟؟؟ ؟بعدش يه سؤال داشتم تا اخر تمرينات يعني تا اين شش ماه بايد روزي دو بار انجام داد ؟؟؟يا فقط هفته هاي اول روزي دو بار انجام داد ؟؟؟؟؟

  • مدیر سایت

   سلام
   فیلم فرق دارد و دقیقا ویدیوی این تمرینات نیست و شامل پک نمی شود اما برای دریافت باید با ایمیل پشتیبانی تماس بگیرید. تمام هقته های تمرینات را در دو نوبت صبح و شب انجام دهید.

 81. Moslem

  با سلام
  ببخشید همین بسته ای که میخواین برای من بفرستین برای افرادی که سن ۱۷سال دارند ایا ۱۰سانت قد افزایش میدهد؟

  • مدیر سایت

   سلام ، بله ، از ۶ تا ۱۲ سانتیمتر.

 82. محمد

  سلام من محصول روخریدم ولی نه به ایمیل نه پس ازخریدچیزی برام نیومدپیام هم دادم نمیادلطفاًجواب بدین.

  • مدیر سایت

   سلام ، آدرس ایمیل شما اشتباه است و وجود ندارد لطفا آدرس صحیح را ارسال نمایید ضمنا لینک دانلود به شماره موبایل شما پیامک شد.

 83. سلام دوست عزیز میشه همان لینک دانلود ره برام بفرستین چون افغانستان زنده گی میکنم نمیتونم خریداری کنم ممنون میشم اگه بفرستین mujtaba***@gmail.com لطف بزرگی میکنین بازهم ممنون

 84. Javad

  سلام لینک دانلود فقط به ایمیل ارسال میشه؟؟؟

  • مدیر سایت

   با سلام ، بعد از پرداخت دکمه ی DOWNLOAD نمایش داده خواهد شد که می توانید مستقیم از انجا دانلود کنید و یک نسخه از رسید خرید حاوی لینک دانلود بطور خودکار به ایمیل وارد شده ارسال می شود.

 85. reza

  سلام.
  میشه لطف کنید pdf گروتالر رو به ایمیلم بفرستید؟
  من پکیج ویدئویی رو قبلا خریداری کردم میخواستم pdf رو داشته باشم…

  • مدیر سایت

   سلام
   خریدی با این ایمیل یافت نشد لطفا رسید خرید خود را به ایمیل سایت باز ارسال کنید.

 86. علی نیکزاد

  سلام
  ببخشید جناب من این برنامه رو دانلود کردم
  امکان ارسال برنامه به روی گوشی دیگه ای است؟

  • مدیر سایت

   با سلام ، ارسال به خانواده خود مانعی ندارد اما بهتره به دوستان و آشنایان هدیه ندهید.

 87. reza

  متاسفانه بنده پکیچ ویدئویی رو چند ماه پیش خریداری کرده بودم با یه ایمیل دیگه بخاطر همین ایمیلی یافت نشده.
  در حال حاضر ایمیلی که قبلا باهاش خرید کرده بودم خاطرم نیس…
  هیچ راهی دگ نداره؟
  رسید خرید هم خب تا الان نگهداری نکردم.
  بنده دیروز از طریق نظرات کاربران متوجه شدم که اپدیت جدیدش pdf شده

  • مدیر سایت

   لینک دانلود خدمت شما ایمیل شد.

 88. zh_b

  سلام ،من هزینه رو پرداخت کردم و فایلم برام ارسال شد ولی تو گوشی من باز نمیشه میگه فایلی وجود ندارد ،ممنون میسم زودتر پاسخگو باشین چون تو ایمیل ارسالی نوشته بودین ۵روز اعتبار داره

  • مدیر سایت

   سلام ، فایلها بصورت پیوست برای شما ایمیل شد.

 89. فریبرز پرکاری

  سلام خسته نباشید من الان ۳۸ سالمه واقعا تاثیری داره بیشتر میخوام از کوتاهتر شدنم جلوگیری کنم چون احساس میکنم دارم کوتاهتر میشم قدم الان ۱۶۵

  • مدیر سایت

   سلام ، متد گروتالر داینامیک جهانی است ” امیدواریم به قد ایده آل خود برسید ” باتشکر.

 90. اقا چراهمه سوالارو دستو پا شکسته جواب میدی ماپول دادیم الان دوهفتس گیج شدم این نوشته تو راهنما از صفحه ۲۰شروع کن صحفه تمرینا اخره باز پایینش نوشته اول هفته یک تا س رو انجام بده ک اول پی دی اف چیکاز کنم بعد ننوشته هفنه اول و فلان نوشته فصل اول و. میشه ب ترتیب با استفاده از پی ذی اق بگین از صفحه چند تا چند چ هفته هاییست تورا خذا پاسخ بدین

  • مدیر سایت

   ضمن عرض سلام

   چیزی برای گیچ شدن وجود ندارد کافیه یکم دقت کنید و برای خوندن عجله نکنید ، در راهنما توضیح داده شده که تمرینات در کتاب انگلیسی از صفحه ی ۴۰ آنجا شروع شده است و اصلا نیازی نیست به این توجه کنید.
   و ضمنا قرار نیست از صفحه ی ۲۰ شروع کنید توضیح داده شده که “کل تمرینات در ۲۰ صفحه” ترجمه شده است نه که از صفحه ۲۰ شروع کنید !

   شما اصلا نیاز نیست که به کتاب انگلیسی توجه کنیدو فقط از راهنما و ترجمه استفاده نمایید.

   فصل بندی شده همینطور هفته ها هم دقیق مشخص شده
   از صفحه ی ۱ تا ۵ درج شده هفته ی ۱ تا ۳
   از صفحه ی ۵ تا ۱۰ درج شده که هفته ی ۴ تا ۶
   از صفحه ی ۱۰ درج شده هفته ی ۷ تا ۹

   و …

   کافیه یکم دقت کنید و توی خوندن عجله نکنید.

   شروع تمرینات :

   برای شروع ابتدا باید تمرینات هفته ١تا ٣ انجام بدید از صفحه ی ۲ تا ابتدای صفحه ی ۵ است.

 91. رضا

  سلام من پنج دیقس پرداخت کردم ولی ایمیل نشد من از روی لینک سه تا پی دی افو دانلود کردم که کتاب خارجیو ترجمه فارسیشه پس فیلمو اینا چی میشه؟چرا نمیاد به آدرس ایمیلم ؟؟؟؟؟لطفا یکی جواب بده

  • مدیر سایت

   سلام ، ویدیو اصلا همراه و جزو پکیج نیست ، بله پک قدیمی بوده و الان پک آپدیت شده و اصلا نیازی به ویدیو ندارید اگر تمایل دارید برای دریافت رایگان ویدیو باید یک ایمیل به پشتیبانی بزنید و درخواست کنید.

 92. M.sh

  باسلام‌ خدمت مدیرمحترم سایت من‌بسته رو تهیه کردم برای شروع از هفته اول باید ۳ حرکت‌اول روداشته باشم بعد از یک‌ هفته ۳ حرکت بعدی رو‌اضافه کنم؟ و این‌روندو ادامه بدم‌تا اخر؟ اگر اینطوره خب تعدا ست ها زیاد میشه روزی ۲ ساعت وقت میگیره لطفا راهنمایی‌کنید ممنون

  • مدیر سایت

   باسلام

   نه اینطور نیست ، بلکه باید فقط ۳ هفته دوره ی قبلی رو به دوره جدید اضاف کنید من توضیح کاملی به کاربران در کامنت های بالا دادم لطفا بررسی کنید.

 93. نرگس

  سلام من میخام این پکیج رو سفارش بدم ولی سایت ها و کانال های زیادی هست که این محصول رو میفروشند با قیمت های مختلف .یه کانال تو تلگرام هست که ۴۹ تومن میفروشه .من الان نمی دونم واقعا کدومشون محصول واقعی رو میفروشن .واینکه اگه سایت شما محصول واقعی رو میفروشه شما مجوز ی چیزی دارید که آدوم اعتماد کنخ

  • مدیر سایت

   سلام ، محصول اصلی و اوریجینال را با بهترین قیمت می توانید از سایت ما تهیه فرمایید.
   گران فروشی محصولات تقلبی توسط عده ای ضمانت کیفیت محصولشان نمی شود قیمت بسته در سایت ما با توجه به شرایط مالی و توان خرید عموم مردم تنظیم شده است وگرنه ارزش محصول بسیار بالاتر خواهد بود.
   لینک تایید اصالت محصول : https://qad-boland.com/confirm-tarhbartar-org/

 94. فرناز

  سلام ببخشيد يك سؤال داشتم من سه هفته كامل صبح وشب اون حركات را انجام دادم يعني هفته اول تا سوم ولي مشكلي پيش اومد ديگه نتونستم انجام بدم مي خوام بعداز يه ماه دوباره انجام بدم بايد چي كار كنم بايد از اول شروع كنم ؟؟؟امشكلي نيست؟؟؟؟

  • مدیر سایت

   سلام ، مشکلی ندارد ، از اول شروع نمایید.

 95. حنا

  سلام ببخشید به همرا قرص یا فقط کتاب اموزشی؟ اخه گلوتالر یک قرص فک کنم

  • مدیر سایت

   سلام ، خیر قرص نیست Grow taller متد تمرینات کششی خاصی است که به معنای افزایش قد است.

 96. zahra

  سلام میشه برنامه رو از تلگرام بفرستین ایمیلم مشکل داره

  • مدیر سایت

   سلام ، تلگرام نداریم اما میتوانیم لینک هارا پیامک کنیم شماره موبایل و مشخصات خرید خودتون رو ارسال نمایید.

 97. رها

  سلام این پک فقط واسه کسایی ک ایراد اندامی دارن و نیاز ب اصلاح دارن جواب میده یا نه؟

  • مدیر سایت

   سلام
   همه میتوانند از این متد استفاده نمایند.

 98. شهاب

  سلام من این بسته رو از شما خریدم و تقریبا کامل مطالعه کردم،این کتاب نویسندش جیسون الساندرینی هست، و اسم کتاب هم ۵ inch height gain هست و هیچ اسمی از دکتر فیلیپ میلر نیومده، با عرض معذرت فکر میکنم یه چیز دیگه به جای محصول اصلی به ما دادید،البته یه سری حرکات کششی هم داره، لطفآ بهم ثابت کنید که این حرکات کششی رو دکتر فیلیپ میلر ابداع کرده.ممنون

  • مدیر سایت

   سلام ، حرکات یکی است و تفاوتی ندارد (نسخه فوق همان متدگروتالر داینامیک است) و این نسخه از تمرینات در تمام فروشگاه ها به فروش می رسد.

 99. امیرحسین

  سلام

  من الان دوازده هفتم داره تموم میش بعد دوازده هفته چطوری باید کار گنم تا شش ماه بشه
  لطفا پاسخگو باشید

  • مدیر سایت

   سلام
   در راهنما توضیح داده شده لطفا مطالعه نمایید.

 100. فائزه علیزاده

  سلام من پکیج رو خریدم هم آدرس ایمیل دادم و هم دانلودش کردم توی اینباکس ایمیلهامو که نگاه کردم بسته برام فرستاده نشده اما بسته رو که دانلود کرده بودم باز کردم فقط سه تا فایل پی دی اف بود آیا این پکیج فقط شامل همین سه فایل پی دی افه فایل صوتی یا تصویری نداره . اینا که فقط یه سری حرکات کششیه که تو باشگاهها هم انجام میشن پس چرا اون افراد قدشون بلند نمیشه . ممنون میشم پاسختکن رو بشنوم

  • مدیر سایت

   سلام ، ۱-لینک فایلها مجددا ارسال شد . ۲-بسته شامل ۳ عدد کتاب pdf است ۳-تمرینات کششی گروتالر داینامیک با تمریناتی که در باشگاه ها انجام میگیرد تفاوت دارد.

 101. عاطفه

  سلام خسته نباشید میتونم این پکیجو از طریق تلگرام دریافت کنم؟

  • مدیر سایت

   سلام ، متاسفم ما تلگرام نداریم.

 102. حسن ربانی

  سلام لینک برای من ارسال نشده است

  • مدیر سایت

   سلام ، بله متاسفانه آدرس ایمیل شما www ندارد اما اون رو تایپ کردید ! و سیستم به آدرس ایمیلی که وجود ندارد لینک دانلود را ارسال کرده ، ما لینک دانلود را به آدرس صحیح شما ارسال کردیم.

 103. فرشته

  سلام برای خرید بسته,موقع پرداخت با خطا مواجه شدم و دو بار این اتفاق افتاد ودفعه سوم موفق به پرداخت و دریافت فایل شدم ولی وقتی اس ام لس بانک اومد متوجه شدم که اون دو تراکنش ناموفق هم از حسابم کم شده. لطفا مبالغرو بهم برگردونید .متشکرم

  • مدیر سایت

   باعرض سلام و وقت بخیر
   مبلغ ۴۴۰۰۰ تومان به کارت شما نزد بانک ملی کارت به کارت شد.

 104. مهلا

  سلام ،این روش برای کسانیکه دیسک کمر دارند ،مشکل ایجاد نمیکنه ؟من چند روز هست بسته رو خریداری کردم و تمرینات و انجام میدم ،درد کمر و بعضا پاها طبیعیه ؟

  • مدیر سایت

   سلام ، در این مورد باید با پزشک خود مشورت نمایید. بستگی به سطح دیسک خود باید احتیاط نمایید.

 105. فرزانه

  سلام من اشتباهی برنامه رو از گوشیم حذف کردم میشه دوباره برام ارسال کنید؟

  • مدیر سایت

   باسلام و احترام ، ایمیل شد‌.

 106. فرزانه

  سلام
  میشه به این ایمیل دوباره بفرسین ؟

  • مدیر سایت

   سلام ، به ایمیل جدید شما مجددا ارسال شد.

 107. فرزانه

  سلام از طریق جمیل نمیشه دانلود کرد ؟ اگه میشه پس چجوریه بهم بگید لطفا زودتر ؟؟؟

  • مدیر سایت

   سلام ، فایلها بصورت پیوست و PDF برایتان ایمیل شد.

 108. reza

  سلام
  ببخشید میخواستم قسمت راهنمای pdf رو برام واضح تر توضیح بدین…
  یخورده گنگ هست و من متوجه نمیشم هفته بندیش رو

  • مدیر سایت

   سلام ، قبلا در قسمت نظرات همین صفحه توضیح کامل داده شده لطفا بررسی کنید.

 109. فرزانه

  سلام . ببخشید این تمرینا رو باید روزی دو بار انجام داد ؟ و از هفته های بعد که به این ورزشا اضافه میشه بازم باید روزی دوبار انجام بدیم ؟

  • مدیر سایت

   سلام ، بله در راهنما توضیح داده شده است.

 110. seyyed

  سلام میشه شماره تلگرام بدین
  یا کانال تلگرام

  • مدیر سایت

   سلام ، ما بعد از فیلتر تلگرام دیگه استفاده نمی کنیم و در حال حاضر تلگرام نداریم.

 111. فاطمه

  سلام خسته نباشین…
  میشه بگین این کتاب (تصاویر)که گفتین به زبان انگلیسی هستش رو چجوری ترجمه کنیم ؟ترجمه دارن؟آیا میشه مدت این دستورات رو طولانی تر کرد که بیشتر از ۱۲سانت رشد کرد؟دقیقا تا چند ماه باید به این پکیج عمل کنیم؟
  ممنون میشم جواب بدین🌷😀

  • مدیر سایت

   سلام و سلامت باشید ، پکیج همراه ترجمه فارسی است و نیازی نیست چیزی را ترجمه کنید. خیر حداکثر نتیجه تا ۱۲ سانتیمتر است. و دوره انجام تمرینات تا ۶ ماه است.

 112. Sheyda

  سلام ببخشید بعد از واریزpdf رو کجا ارسال میکنید؟

  • مدیر سایت

   سلام بعد از پرداخت می توانید مستقیم دانلود کنید با به ایمیل خود مراجعه نمایید.

 113. زهرا برزگر

  سلام هرکارمیکنم انگار جیمیلم رو قبول نمیکنه و نتونستم خرید رو انجام بدم لطفن راهنمایی کنید

  • مدیر سایت

   سلام ، در تایپ آدرس از فاصله استفاده نکنید.

 114. مهسا

  سلام خسته نباشین من مبلغ رو پرداخت کردم اما فایل رو نمیتونم دانلود کنم لطفا راهنمایی بفرمایین

  • مدیر سایت

   سلام ، فایلها در یک ایمیل برای شما پیوست و ارسال شد.

 115. سلام خدمت شما.
  میخواستم بدونم برای انجام تمرینات کدوم منبع بهتره؟
  pdf کاملتر و بهتر هست یا تمریناتی ک تو قالب کلیپ ارائه دادین جدیدا؟

  • مدیر سایت

   سلام ، از pdf استفاده کنید.

 116. سینا کاظمی

  سلام من ۱۳،۵ سالمه و میخواستم بدونم که اگر تمرینات رو از دو بار در شب و روز بیشتر انجام بدم تاثیر بیشتری میگیرم و لطفا درباره چگونگی انجام تمرینات بیشتر توضیح بدید چون تو راهنما اصلا خوب توضیح نداده

  • مدیر سایت

   سلام ، ۱٫ نیازی نیست روزانه بیشتر از دو نوبت انجام بدید. ۲٫ و برای توضیح بیشتر لطفا کامنت های بالا را مطالعه کنید چون این موضوع رو قبلا پاسخ دادیم.

 117. zahra

  سلام منم هم خريداري كردم اما چيزي به ايميلم نيومده !

 118. مصطفی

  سلام من ۲۲۰۰۰تومن ریختم به حسابتون ولی چیزی برای من ارسال نشد. پولم از حسابم کم شده. جریان چیه؟

  • مدیر سایت

   سلام ، اشتباه تایپی (@gmaile.com) ، لینک به آدرس صحیح ارسال شد.

 119. حسین

  سلام میخوام از طریق تلگرام بخرم شماره تماستون رو بفرستید

 120. فرزانه

  سلام مابین تمارین میشه استراحت کرد؟

 121. فاطمه

  سلام من خریدم ولی هرچی میرم نیست تو ایمیلم
  دوباره برام بفرسید بی زحمت

 122. امیر

  سلام

  خیلی عالیه

 123. علی

  با عرض خسته نباشید من این بسته رو خریداری کردم اما فیلم نداره چیکار باید کنم

  • مدیر سایت

   سلام بسته کتاب است برای دریافت ویدیو با ایمیل سایتمون تماس بگیرید.

 124. عالی

  سلام

  عالیع

 125. محمد حسین

  سلام …آقا این بستتون حرف نداره خیلی خیلی خیلیییییی عالیه من الان از اول تابستون تا الان ۴ cm بلند تر شدم ..فقط یه چیزی من گوشیمو ریست کردم همه چیزش پاک شد میشه دوباره برام بفرستیدش ؟!!لطفا

  • مدیر سایت

   سلام ، ممنون از لطفتون ، لطفا مشخصات خریدتون رو ارسال کنید.

 126. مبین

  سلام خسته نباشید من ۱۳ سالمه و علائم بلوغ هم در من دیده شده قد بابا و مامانم ۱۶۰ و قد من ۱۷۰ میخواستم بدونم بازم ۱۲ سانت بلند میشم یا نه

  • مدیر سایت

   سلام ، بله ، حداکثر ۱۲ سانت.

 127. Sima

  سلام خسته نباشین. من این پکیج و چند هفته پیش خریدم ولی متاسفانه پاک شد از تبلتم.امکانش هست دوباره برام ارسالش کنین؟

  • مدیر سایت

   سلام ، سلامت باشید
   ارسال شد.

 128. محمد

  سلام
  میخواستم بدونم تمرینات رو صبح انجام بدم بهتره یا شب ؟

  • مدیر سایت

   سلام باید در دو نوبت یکی صبح و یکی شب انجام بدید.

 129. سلام خسته نباشید من این پچ رو خریدم ولی سر در گمم حرکات ترجمه کتاب رو انجام بدم یا ویدیو رو لطفا توضیح بدید باتشکر

  • مدیر سایت

   سلام ، طبق کتاب انجام دهید.

 130. امیر

  سلام.میشه لینک داتلود رو دوباره به ایمیلم بفرستید؟

  • مدیر سایت

   با سلام و وقت بخیر ، ارسال شد.

 131. امیر

  سلام.فایل ارسالیتون برای دومین بار حذف شده از گوشیم.لینک دانلودم هم منقضی شده هپ
  امکان ارسال دوبارش هشت؟؟؟

  • مدیر سایت

   سلام وقت بخیر
   بله ، به تلگرام ما در رهگیری خرید پیام بدید و نام خریدار و ایمیلتونو اونجا بفرستید.

 132. غزل

  سلام،من این پکیج رو خریداری کردم و دیدم تو متن اصلیش نوشته باید هر روز انجام بشه،اما شما میگین ک هفته ای یکروز میشه استراحت کرد،من گیج شدم،میشه توضیح بیشتری در این مورد بدین?ممنون

  • مدیر سایت

   سلام وقت بخیر
   جمعه هارا استراحت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *