افزایش قد با متد گروتالر داینامیک

مقدمه :

سلام این مطلب قصد داریم شما را با آخرین متد افرایش قد که تا مدت ها پیش در ایران ناشناخته بود آشنا کنیم. احتمالاً تا به حال در مورد این روش  شنیده‌اید و سایت‌های اجتماعی و تبلیغات را مشاهده کرده‌اید. در این پست در مورد اصول اولیه و هر آنچه برای از این طریق لازم است خواهیم خواند.

اما قبل از هر چیز لازم است یک مسأله را روشن کنیم: این روشی  نیست که ظرف یک هفته برای شما ۶ سانت افزایش داشته باشد. درست شما باید سخت تلاش کنید تا بتوانید به موفقیت دست پیدا کنید.  بنابراین اگر تصور می‌کردید که به چیزی  برخورده‌اید که می‌تواند یک شبه شما را قد بلند  کند ، قضیه را اشتباه متوجه شده‌اید!

با این وجود، شما با پیروی از راهکارهایی که در این مجموعه پست‌ها در اختیار شما قرار می‌دهیم از همان ابتدای کار با قدرت وارد این عرصه خواهید شد و در مدت زمان کوتاهی می‌توانید از سایر رقبا پیشی بگیرید. اما در صورتی که فکر می‌کنید این روش برای شما مناسب نیست، کاملاً آزاد هستید تا همین الان از خواندن مطلب حاضر دست بردارید. ولی اگر به دنبال یک افزایش قد بدون استرس هستید که به زیبایی و اعتماد به نفس شما بیفزاید، به خواندن ادامه دهد.

برای شروع بهتر است با اصول ابتدایی بیشتر آشنا شوید و یک شناخت کلی از آن بدست آورید. پس در ادامه به بررسی این موضوع می‌پردازیم که افزایش قد با متدگروتالر داینامیک چیست و چه کاری انجام می‌دهد.

همه ما میدانیم بلند قد بودن یک شانس و امتیاز هست برای هر شخصی،شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به خاطر کوتاهی قد از کسی که دوستش داشتید جواب رد شنیدید(گاهی دلیل واقعی این پذیرفته نشدن برای شما مشخص نخواهد شد ولی اصولا مشخصات ظاهری و الخصوص قد یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب هست)یا شاید پیش بیاد بخاطر کوتاه قد بودن نتوانید در شغل که بهش علاقه دارید استخدام شوید،راستش جامعه ما جامعه ای که بیش از حد به تیپ و ظاهر افراد اهمیت میدهد در مورد درست یا نادرست بودنش من اینجا حرفی نمیزنم ولی فعلا اینگونه است.البته مختص ما هم نیست تو بقیه کشورهای جهان هم وضع به همین منوال هست.

 افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک چیست؟

این متد توسط دکتر فلیپ میلر ابداع شده ایشان فوق تخصص جراحی مغز و اعصاب و همچنین متخصص درمان های طبیعی است. این تمرینات ورزشی برای بعد از بسته شدن صفحات رشد در نظر گرفته شده است که موجب افزایش قد شما به میزان پنج تا دوازده سانتی متر می شود. تمرینات ورزشی این متد ضمن رفع مشکلات ستون فقرات به تدریج با افزایش ضخامت دیسک های غضروفی که بین ۲۵ مهره کمر قرار گرفته اند موجب افزایش قد می شود.به طور مثال وقتی که هر کدام از ۲۵ دیسک غضروفی ستون فقران به اندازه بیست و پنج صدم سانتی متر ضخیم تر گردد قد شما بیشتر از ۶ سانتی متر افزایش خواهد یافت. تمرینات ورزشی که برای شما در این بسته آموزشی به همراه فیلم های مربوط به تمام تمرینات ورزشی قرار داده شده است نتایج تحقیقات درباره بهترین روش های افزایش قد از طریق افزایش و تقویت دیسک های غضروفی ستون فقرات در چهار کشور آمریکا،فرانسه،کانادا و هند در طول چندین سال بر روی افراد مختلف در سنین مختلف و با جنسیت های متفاوت بوده است.

تفاوت این تمرینات ورزشی با محصولات افزایش قد چیست؟

هیچ محصول دارویی وجود ندارد که پس از پایان سن رشد بتواند قد شما را افزایش دهد و هر آنچه از طریق تبلیغات مشاهده می کنید صرفا یک تبلیغ است و هیچ اثری بر رشد قد شما نخواهد داشت.
تنها راه علمی اثبات شده برای افزایش قد پس از بسته شدن صفحات رشد افزایش طول کمر(ستون فقرات)است.جالب است بدانید که ستون فقرات ۳۵ درصد از کل طول بدن شما را تشکیل می دهند.

این روش افزایش قد برای چه سنینی قابل اجراست؟

این روش در افراد ده تا چهل ساله نتایج مطلوبی داشته است هر چند بقیه افراد نیز می توانند برای اصلاح گودی کمر،لودروز و اسکوکیوز از آن استفاده کنند.

مدت استفاده برای دیدن اولین نتایج چند روز است؟

شما پس از سی تا ۶۰ روز اولین نتایج را مشاهده می کنید اما برای دستیابی به بیشترین میزان رشد لازم است به مدت شش ماه برنامه ورزشی را ادامه دهید.

آیا مصرف قرص های افزایش قد همراه با برنامه ورزشی موجب اثر گذاری بهتر می شود؟

خیر-این قرص ها صرفا تبلیغاتی هستند و در صورتی هم که صحت داشته باشند کارایی و محل اثرگذاری این برنامه با تمام قرص ها و روش های افزایش قد متفاوت است.

آیا محصول شما دارای گارانتی می باشد؟

بله-در صورتی که قد شما بعد از انجام تمرینات در مدت مشخص شده بیشتر نشد تمام وجه پرداختی شما مسترد می گردد.

 آیا عمل کردن به برنامه این پکیج عوارضی هم دارد؟

قطعا پاسخ منفی است. حرکات کششی این پکیج علاوه بر افزایش قد عیوب ستون فقرات شما را هم اصلاح می کند و این تمرینات ورزشی غیر از افزایش قد برای اصلاح مشکلات کمر و ستون فقرات مناسب هم هستند.

آیا برای خرید این محصول احتیاج به وارد کردن آدرس پستی و مشخصاتم هست؟

خیر-این بسته به صورت آنلاین قابل دریافت است و فقط از شما مشخصات ایمیل و شماره موبایل خواسته می شود و پس از پرداخت لینک دانلود محصول برایتان نمایش داده خواهد شد.

افزایش قد واقعی

 

قیمت بسته درخارج از کشور با دلار فعلی : ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می باشد.

افزایش قد با متد گروتالر داینامیک بعد از بلوغ از ۶ تا ۱۲ سانتیمتر

بیش ﺍﺯ ۹۵ % ﻣﺮﺩﻡ ﺑﯽﺁﻧﮑﻪ ﺧﺒﺮ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ ﻗﻮﺳﯽ ﺩﺭ ﺳﺘﻮﻥ ﻓﻘﺮﺍﺕ ﺧﻮﺩ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﻭ حتی ﻗﺴﻤﺖ ﮐﻤﺮ ﺁﻧﻬﺎ ﻧﯿﺰ ﺩﺍﺭﺍﯼ ﮔﻮﺩﯼ ﻭ ﻓﺮﻭ ﺭﻓﺘﮕﯽ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺣﺪ ﻃﺒﯿﻌﯽ ﻣﯽﺑﺎﺷﺪ . ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺷﯽ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺧﻤﯿﺪﮔﯽ را ﺩﺭ ﺳﺘﻮﻥ ﻓﻘﺮﺍﺕ ﻭ ﮔﻮﺩﯼ ﮐﻤﺮ ﺍﺿﺎﻓﻪ فرد ﺭﺍ ﺍﺯ ﺑﯿﻦ ﺑﺒﺮﺩ ﻭﮔﻮﺩﯼ ﮐﻤﺮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺣﺪ ﻃﺒﯿﻌﯽ ﺧﻮﺩ ﺑﺮﺳﺎﻧﺪ ، ۱۰۰ درصد ﺑﻪ ﻣﯿﺰﺍﻥ ﻗﺎﺑﻞ ﺗﻮﺟﻬﯽ ‏(ﺣﺪﺍﻗﻞ ۵ﺳﺎﻧﺘﯿﻤﺘﺮ ‏) ﻗﺪ ﺷﻤﺎ ﺑﻠﻨﺪﺗﺮ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺍﺯ ﻟﺤﺎﻅ ﭘﺰﺷﮑﯽ ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﻗﻄﻊ ﺗﺎﺋﯿﺪ ﺷﺪﻩ. ﭘﺲ ﺣﺪﺍﻗﻞ ۵ ﺳﺎﻧﺘﯿﻤﺘﺮ ﺭﺷﺪ ﻗﺪ ﺷﻤﺎ ﻓﺎﺭﻍ ﺍﺯ ﺳﻨﺘﺎﻥ ﺭﺥ ﻣﯽ ﺩﻫﺪ.در روش گرو تالر حرکاتی صدرصد موثر برای اصلاح گودی کمر گنجانده شده و شما با انجام آن تا حداقل ۵ تا ۱۲ سانتیمتر میتوانید به قدتان اضافه کنید.

روش گرو تالر موجب افزایش قد می شود

ستون فقرات در حدود ٣۵% یا بیشتر از قد ما را تشکیل می دهداین به این معنی است که رفع مشکلات وضعیتی ستون فقرات می تواند به افزایش قابل توجهی در قد ۵ تا ۱۲ سانتیمتر داشته باشد. دیسک های غضروفی در میان ٢۴ مهره قرار گرفتند و به محافظت ستون فقرات از ضربات و شوک های وارده مبادرت می نمایند. ضخامت دیسک ها در ارتباط مستقیم با درازی ستون فقرات قرار داشته و تاثیر مستقیم بر افزایش طول ستون فقرات دارد بالغ بر ٢۵ دیسک به طور کلی در میزان بلندی یا کوتاهی قد موثر می باشند. از آنجایی که دیسک های مذکور به صورت بافت های غضروفی غیر متصل هستند .از این روی آنها تحت تحریکات هورمون رشد،به طور دایم رشد می یابند.به طور کلی میشه گفت که با ضخیم تر شدن دیسک ها،طول ستون فقرات افزایش یافته و قد فرد بلند می گردد.به عنوان مثال اگر چنانچه هر دیسک تنها به میزان ٠/٢۵ سانتی متر ضخیم تر گردد قد شما معادل ۶/٢۵سانتیمتر افزایش می یابد.

این روش چگونه موجب افزایش طول سایر استخوانها می شود

هرگاه استخوانی تحت کشیدگی قرار گرفته و فرد از تغذیه مناسب برخوردار گردد فرایند تبدیل diaphysis به epiphsis رخ می دهد

غضروف در میان هر یک از استخوانهای بدن هر فرد قرار می گیرد.برخی از استخوانهای بدن انسان از استخوان با قاعده و برخی نیز از غضروف ساخته می شوند.
افزایش قد انسان تا حدود زیادی به افزایش درازی غضروف بستگی دارد.
انجام روزانه حرکات کششی مخصوص گرو تالر داینامیک به طور ویژه ای به افزایش مقاومت غضروف و تعدیل حرکات بدن و دستیابی به رشد اساسی استخوانها و افزایش متفاوت آنها منتهی می گردد.

با ترکیبی از حرکات یوگا و کششی،ماهیچه ها هماهنگی یافته،تقویت شده،رشد و توسعه می یابند که این خود به حفاظت از ستون فقرات و افزایش قد منجر می گردد.
در حالی که ماهیچه ها به نحوی شایسته رشد یافته ستون فقرات شروع به رشد کرده و به علت عدم تراکم ستون فقرات امتداد می یابد.
سپس با انجام صحیح و تکمیل حرکات،دیسک های ستون فقرات و همچنین غضروف که بازوها و پاها و ستون فقرات را در بر دارد به تدریج ضخیم تر می گردند تا این که قد بلندتر و متناسب تر گردد با نجام چنین حرکاتی از اثرات سودمندی نظیر افزایش قد تا ١٢ سانتیمتر برخوردار خواهید گردید.

 

سوالات رایج در مورد پکیج افزایش قد گرو تالر داینامیک

سوال:با بسته شدن صفحات رشد قد دیگر رشد نمیکند شما چطور مدعی هستید با متد گرو تالر داینامیک رشد قد بعد از بسته شدن صفحات رشد امکانپذیر است؟

جواب:بله این درست است که با بسته شدن صفحات رشد افزایش قد هم متوقف میشود،ولی روش گرو تالر داینامیک هیچ ربطی به صفحات رشد ندارد در حقیقت این روش با اصلاح مشکلات وضعیتی ستون فقرات و همچنین ضخیم تر کردن دیسک های میان مهره ای و تاثیر بر روی غضروفهای میان استخوانهای تمام نقاط بدن باعث افزایش قد می شود.

سوال:این متد برای چه سنی مناسب است؟

جواب:این روش برای تمام کسانی که در محدوده سنی ١٠تا ۴٠سال هستند موثر است.

سوال:آیا تضمینی وجود دارد،اگر جواب نگرفتیم چه؟

جواب: بله عودت وجه درصورت عدم نتیجه پس از حداقل ۶۰ روز.

سوال:مدت تمرینات برنامه چند روز در هفته و چند ساعت در روز است؟

جواب:تمرینات هر روز به استثنا جمعه ها انجام میشود و معمولا نیم ساعت طول می کشد.

سوال:آیا رشد در استخوانها صورت میگرد یا فقط با اصلاح ستون فقرات باعث افزایش قد میشود؟

جواب:همان گونه که توضیح داده شده حرکات با تاثیر بر روی غضروفهای بین استخوانی باعث افزایش طول آنها میشود.-

سوال:آیا بسته و پی دی اف ها موجود در پکیج گرو تالر داینامیک در هر موبایلی یا رایانه شخصی اجرا میشود؟

جواب:بله،در تمام گوشیهای وتبلتهای هوشمند اندروید و آی او اس و کامپیوتر شخصی قابل اجرا است

رشد قد

در بسته چه فایل هایی موجود است ؟

 • کتاب انگلیسی
 • ترجمه ۱۰۰ درصد فارسی و تصویری کتاب
 • راهنمای انجام تمرینات
 
 • قیمت صد دلار معادل ۱/۵۰۰/۰۰۰ تومان فقط : ۳۵۰۰۰ تومان

50 دیدگاه

 1. فاطمه غلامی

  سلام با گوشی هم میشه یا کامپیوتر ؟ کامپیوتر ندارم متاسفانه

  • مدیر سایت

   باسلام و عرض ادب
   هیچ محدودیتی وجود نداره هم باگوشی میتونید استفاده کنید هم با کامپیوتر
   تمام آموزشها در گوشی قابل اجرا می باشد.

 2. نگین

  بعد از ۱ ماه ۱٫۵ سانت اضاف کردم مرسی

  • مدیر سایت

   خواهش می کنم موفق باشید.

 3. Sara

  من این پکیجو سه روزه که خریدم خواستم بگم که تا اینجا خیلی از آموزشا راضیم و حتما بعد از نتیجه گیری میام اینجا میگم

  • علی

   سلام خدمتتون داشتم خواستم یه چیز رو ازتون بپرسم من میخوام این پکیجو بخرم واقعا راست هست که ۵ تا ۱۲ سانتی متر اضافه میکنی؟؟و وقتی پول رو واریز میکنی بعد کی محصول رو برات میفرستن؟؟ آیا قابل اطمینان هست؟؟اگه جواب بدین ممنون میشم.

 4. غزل خدادادی

  من ماه پیش محصولتونو خریدم اولش ترسیدم اینم مثل بقیه محصولای اینترنتی باشه اما تصمیم گرفتم که این ریسکو انجام بدم تا حداقل بعد پشیمون نشم اما الان دارم تاثیرشو میبینم و خواستم ازتون تشکر کنم ممنونم

 5. nazaninzahra

  ببخشید من حدودا دو هفته مسافرت بودم خواستم ببینم تاثیر منفی روی روند افزایش قدم نزاره؟؟؟؟

  • مدیر سایت

   سلام
   باید آموزش هارو مرتب و طبق برنامه انجام بدید حتی توی مسافرت ، از این به بعد تمرینارو مرتب انجام بدید.

 6. کامران

  سلام من این آموزشو هفته پیش خریدم اما اشتباها حذف شد میشه لطف کنید برام بفرستید

  • مدیر سایت

   باسلام ،
   لینک دانلود برای شما ایمیل شد.

 7. bahare

  vaghean shodaniye?

  • مدیر سایت

   بله شدنی و واقعیه دوست عزیز

 8. mehdiaaa

  سلام من شک دارم آخه اگر بشه من میترسم همش تبلیغات الکی باشه مثل بقیه آموزش های دیگه که سایت های دیگه میفروشند آیا واقعا تضمین میدید که این آموزش متفاوته لطفا سریع به این ایمیلم پاسخ بدید با تشکر

 9. علی رضا خرم دل

  سلام خوب بود اما حجم این صفحتون خیلی بالا بود گوشیم هنگ کرد بهتره یکم سبکش کنید.

  • مدیر سایت

   باسلام ، این مورد بدلیل تصاویر و ویدیو های زیاد است ، متاسفانه اعتماد سازی یکم سخت شده و باید با این موارد این مشکل حل بشه ، موفق باشید.

 10. سید محمد موسوی

  هم آموزش ها عالیه هم پشتیبانی

 11. فرید

  فایلتون حجمش چقدره؟میتونم با گوشی دانلود کنم؟

 12. بهنام

  سلام ببخشیدنمیشه جوری دیگه این متد رو خریداری کنیم

  • مدیر سایت

   سلام ، از طریق تلگرام و کارت به کارت هم بفروش می رسد.

 13. علی

  سلام به همگی من میخوام این پکیجو بخرم آیا راسته که ۵ تا ۱۲ سانتی متر اضافه میکنی؟؟بعد وقتی پول رو واریز کردی چه وقتی برات محصول رو میفرستن؟ بعد آیا قابل اطمینان هست که پول رو واریز کنی؟اگه جواب بدین ممنون میشم.

  • مدیر سایت

   سلام ، ۱۰۰ درصد نتیجه دارد ، ۱۰۰ درصد گارانتی بازگشت وجه ، بعد از پرداخت فایل بصورت سیستمی جهت دانلود در اختیار شما قرار می گیرد.

 14. فاطمه

  سلام، یه سوالی که پیش اومد واسم اینه که اگه واقعا این ورزش جواب میده چرا توی باشگاه ها از این ورزش ها استفاده نمیشه و چرا ابن همه جراحی قد داره انجام میشه؟

  • مدیر سایت

   باسلام ، جراحی قد انجام میشه چون دکترها از این روش ها پول در میاورند ، در حین جراحی قد انسان که رشد نمی کند فقط یک دکتر با چنین تکنیک هایی که بصورت ورزش انجام میدهیم در ستون فقرات فاصله میندازند که طبیعتا برای یک بیمار ۱۰۰ تا مشکل دیگه هم ایجاد میشود زمانی که با ورزش می توان به قد ایده آل رسید دلیلی ندارد که از این روش های خطرناک استفاده شود اما متاسفانه همین دکتر که هدفشان فقط پول است با پرداخت هزینه هایی به سایت ها فقط شما را از این روش ها نا امید می کنند تا بازار خودشان خوب شود ، نه این که کسی را دوست بدارند

 15. سارا

  سلام نزدیک دو هفته اس دارم تمریناتو انجام میدم ۱/۵ cm بلند شدم 😍😍

  ۱۶ سالمه
  خیلی راضی ام ممنون

  • مدیر سایت

   خیلی خوشحال شدم امیدوارم به نتیجه ی مطلوب برسید.

 16. علی

  ۲۵۰۰۰ تومننننننننننننننننن برای یه آموزش

  • مدیر سایت

   شما بهتره با این پول برید یه پیتزا بخورید برای شما بهتره ، وقتتونو اینجا تلف نکنید.

 17. حمید

  باورمم نمی شد حدود یک ماه و نیمی میشه استفاده کردم از اول قد خودمو اندازه نگرفتم اما تاثیرش معلومه

 18. مینا

  سلام
  من میخوام پکیج شما خریداری کنم ولی من ماهیانه یک هفته کامل که مریض میشم نمیتونم هیچ کاری کنم از کمردرد زیاد.حالا اگر در هر ماه فقط سه هفته انجام بدم آیا امکان داره نتیجه بگیرم.لطفا سریعتر ج بدین که بدونم بخرم یا نه
  با تشکر

  • مدیر سایت

   سلام ، اگر بر اثر بیماری مدت طولانی ضعیف هستید بهتره خریداری نکنید ، اما اگر با هدف پیش بروید می توانید نتیجه بگیرید ، ضمنا بخشی از تمرینات روی کمر است.

 19. Masoudamami@gmail.com

  سلام میشه لطف کنین چجوری خریداری کنیم وچجوری تحویل میدین باتشکر

 20. علی

  سلام حتما باید ورزش ها رو با وسایل مخصوص انجام بشه با وسایل دیگه نمیشه انجام داد ؟

  بعد برای ورزش ها چند دقیقه روی هر حرکت بایستیم ؟
  هر ساعتی در روز ورزش هارو انجام داد اشکا ل ندارد؟
  و برای نتیجه گیری رشد قد باید حتما متد ها رو که در کتاب گفته است باید خریداری کنیم تا افزایش قد داشته باشیم ؟با ورزش ها میشه نتیجه گرفت یا حتما متد باید خریداری کرد؟

  • مدیر سایت

   درخواست های پشتیبانی فقط از طریق ایمیل پاسخ داده می شود لذا از کاربران گرامی خواهشمندیم از درج سوال در قسمت نظرات خودداری فرمایید.

 21. مهدی

  سلام من پسری۱۸ساله هستم با قد۱۶۹ایا با این پکیج قدم به۱۷۵میرسه ایا دوباره ب حالت اول بر نمیگردیم،برای گوشی های ایفون بالا این برنامه بالا میاره،اگه واقعی باشه واقعا ارزشش داره و خیلی ارزانه،ممنون ج بدید

 22. ماریا

  سلام من ۳۰ساله ام قدم ۱۵۱ جای امیدی هست که قدم بلند شه.

 23. مریم

  سلام من ۲۵ سالمه قدم ۱۵۵ آیا امیدی هست قدم ۵ سانت اضاف بشه

  • مدیر سایت

   باسلام ، سوالاتی که در توضیحات موجود است از این پس تایید و پاسخ داده نمی شوند.

 24. R. A

  سلام. من ۲۳ سالمه و قدم ۱۵۳ چطور میتونم سفارش بدم پک افزایش قد رو؟ لطفاً راهنمای کنید

  • مدیر سایت

   سلام ، روی دکمه ی خرید کلیک کنید ، مشخصات و آدرس ایمیل خودتونو وارد کنید ، سپس دکمه خرید رو بزنید و پرداخت را تایید کنید ، بعد از پرداخت لینک دانلود دراختیار شما قرار میگیرد و همچنین ایمیل می شود ، موفق باشید

 25. زلیخا

  سلام یکماه و نیمی شده که تمریناتو انجام دادم ۲ سانت بلندتر شدم ممنون ❤️

  • مدیر سایت

   سلام ، ادامه دهید تا به قد ایده آل برسید.

 26. حمید

  سلام من این پکیجو خریداری کردم اما چیزی به ایمیلم ارسال نشد لطفا پیگیری کنید

  • مدیر سایت

   باسلام
   احتراما آدرس ایمیل شما جی میل است اشتباها آن را email.com@ وارد نموده اید.
   لینک دانلود مجدد به (h********7@gmail.com) شما ارسال شد.

 27. حمید رضا هاشمی

  سلام
  آیا میشه دو نفر جداگانه از این بسته استفاده کنیم؟ یا فقط با رمز و یک بار فایل باز میشه؟

  • مدیر سایت

   سلام ، مشکلی وجود ندارد.

 28. مدیر سایت

  سلام همونطور که درسایت توضیح داده شده بسته پستی نیست و بلافاصله بعد از خرید با لینک دریافت یا ایمیل شده میتونید دانلود کنید.

 29. سینا

  سلام فایل از گوشیم پاک شده میشه یبارم واسم بفرستین

  • مدیر سایت

   سلام ، لینک دانلود ایمیل شد.

 30. مدیر سایت

  سلام ، ترجمه حرکات ۲۰ صفخه است.