اندیکاتور R&S – Binary و سیگنال نهایی با موفقیت ۸۰ درصد

باسلام خدمت شما بزرگوارن پس از بررسی اندیکاتور ها و استراتژی های بازارهای مالی به مدت طولانی موفق به گلچین سه استراتژی برتر شدیم که خود از انها استفاده می کنیم و برای شما عزیزان قرار دادیم.

اندیکاتور R & S

متد اندیکاتور

تایم فریم در متاتریدر باید روی یک دقیقه باشد و در سایت باینری آپشن روی ۵ دقیقه ست باشد

این اندیکاتور واقعا برای هرنموداری لازمه

 

اندیکاتور باینری

تایم فریم نمودار : ۱ دقیقه (زمان ترید ۵ دقیقه)

در محدوده ی خط قیمت به تشخیص خود وارد معامله می شوید

 

استراتژی سیگنال نهایی

استراتژی سیگنال نهایی باینری آپشن می تونه به شما سیگنال های قابل قبولی بده، به شرطی که درست ازش استفاده کنید. این روش، از چندین اندیکاتور تشکیل شده و با هماهنگ کردن و ترکیب این اندیکاتورها، سیگنال های واقعا قوی خواهد داد

این روش از ۳ اندیکاتور MACD، RSI و Moving Average استفاده می کند. این سه اندیکاتور حرکت قیمت را برای تایم فریم های مختلف را نشان می دهد. برای مثال، اگر این ۳ اندیکاتور در تمام تایم فریم ها روند صعودی را تشخیص دهند، به شما سیگنال strong bullish به رنگ سبز نشان می دهد. نکته اینکه ، ممکن است یکی دوتا تایم فریم مثلا صعودی باشد در حالی که بقیه نزولی باشند. سیگنال واقعی روی نمودار به شکل نقاط آبی و قرمز پدیدار می شود، برای کمک بیشتر از خطوط پیوت (سطوح میانگین قیمت) و Daily open که به طور خودکار نمایش داده می شوند نیز استفاده کنید. این استراتژی را در تایم فریم های مختلف مثل M1 M5 ، M15، …حتی H4 و روزانه نیز می توان به کار برد. البته میدانید که در چهار ساعته و روزانه سیگنال کمتر خواهد بود.

 

استراتژی که با ۷۵ درصد موفقیت، یعنی در طور حدود یک ماه ترید، مثلا اگر ۱۰۰ ترید داشتید ۷۵ تا درست و ۲۵ تا ضرر باشه. به معنی این نیست که اگر ۴ ترید پشت سر هم دارید ۳ تاش سوده! همچین روشی وجود نداره. دنبالش نگردید. ممکنه که روش شما یکروز پشت سر هم ضرر بده، به خاطر همین من اگر ۳تا معامله ام پشت سر هم ضرر شد. کلا ترید را میگذارم کنار، و یک موقع دیگه انجام میدم. استراتژی خودم رو عوض نمی کنم.
من چند باری در وبسایتم اشاره کردم که یک سیستم نمیتونه در تمام ساعات موفق باشه، یعنی تا اونجا که من خبر دارم هنوز یک استراتژی ساخته نشده که در تمام حالات بازار موفق باشه، به خاطر همین یه موقع یک روش موفقیتش ۳۰ درصده و یک موقع حتی به ۹۰% هم میرسه.

برای اینکه با روش اندیکاتورها آشنا شوید می توانید با یک حساب دمو تمرین کنید.

موفق و ثروتمند باشید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *